top of page
_DSC7870_2-min.jpg
_DSC7780_2-min.jpg
_DSC7910_2-min.jpg

Natalia Jankowiak / senior designer

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej kierunek architektura. Współtworzy pracownię projektową Na Antresoli od 2014 roku. Miłośniczka bauhausu i duńskiego designu. Nie boi się koloru. Kiedy nie projektuje, podróżuje, najchętniej do Kopenhagi albo Nowego Jorku.

Kamila Piętka-Rakowiecka / senior designer

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej kierunek architektura. Współtworzy pracownię projektową Na Antresoli od 2014 roku. Pasjonatka minimalizmu i subtelnych detali. Do Kamili lepiej nie dzwonić przed 9.00 rano, ale to Ona zazwyczaj gasi w biurze światło.

Ewa Wlezień / project manager 

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS we Wrocławiu. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobywała w renomowanej londyńskiej pracowni. Od 2018 roku czuwa nad realizacjami w pracowni Na Antresoli. Ewa przewiduje tylko dwa warianty, albo ma przy uchu telefon albo poduszkę.

_DSC8009_2-min.jpg

Kamila z Natalią poznały się dużo wcześniej niż na studiach, ale dopiero wtedy zaczęły tworzyć wspólne projekty Na Antresoli w mieszkaniu Natalki. Małe poddasze stało się studiem projektowym, ilość zleceń wciąż rosła, a Kamila w duchu dziękowała, że nie została jednak prawnikiem. Kiedy do zespołu dołączyła Ewa, wspólnie podjęły decyzję o budowie biura, które będzie miejscem przepływu dobrej, kreatywnej energii....

 

Jako architekci, ponad wszystko cenimy sobie funkcjonalność rozwiązań. Właśnie dlatego słuchamy naszych Inwestorów, dopasowujemy projekty do ich potrzeb, wyczarujemy wygodną do życia przestrzeń nawet z najtrudniejszego rozkładu mieszkania. Każdy nasz projekt jest inny, bo każdy człowiek jest inny. Zabawa stylami i formą to nasza codzienność, nasza pasja. To, co łączy nasze projekty to dbałość o detal, naturalne materiały, lustra, matowe powierzchnie i dobre oświetlenie.

AsSeenOn_01.jpg
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
bottom of page